PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1993 | 65 | 2 | 213-226
Tytuł artykułu

Jacobi operator for leaf geodesics

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
65
Numer
2
Strony
213-226
Opis fizyczny
Daty
wydano
1993
otrzymano
1992-10-23
Twórcy
  • Institute of Mathematics, University of Łódź, Banacha 22, 90-238 Łódź, Poland
Bibliografia
  • [Es] R. S. Escobales, Riemannian submersions from spheres, J. Differential Geom. 10 (1975), 105-147.
  • [Kl] W. Klingenberg, Riemannian Geometry, Walter de Gruyter, Berlin 1982.
  • [Ra] A. Ranjan, Structural equations and an integral formula for foliated manifolds, Geom. Dedicata 20 (1986), 85-91.
  • [Re] B. L. Reinhart, Differential Geometry of Foliations, Springer, Berlin 1983.
  • [Wa1] P. G. Walczak, Mean curvature functions for codimension-one foliations with all leaves compact, Czechoslovak Math. J. 34 (1984), 146-155.
  • [Wa2] P. G. Walczak, Dynamics of the geodesic flow of a foliation, Ergodic Theory and Dynamical Systems 8 (1988), 637-650.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-cmv65i2p213bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.