PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1993 | 65 | 1 | 65-68
Tytuł artykułu

An estimate for the number of reducible Bessel polynomials of bounded degree

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
65
Numer
1
Strony
65-68
Opis fizyczny
Daty
wydano
1993
otrzymano
1992-11-02
Twórcy
autor
  • Department of Mathematics, University of South Carolina, Columbia, South Carolina 29208, U.S.A.
autor
  • Department of Mathematics, Michigan Technological University, Houghton, Michigan 49931, U.S.A.
Bibliografia
  • [1] M. Filaseta, The irreducibility of almost all Bessel polynomials, J. Number Theory 27 (1987), 22-32.
  • [2] M. Filaseta, On an irreducibility theorem of I. Schur, Acta Arith. 58 (1991), 251-272.
  • [3] E. Grosswald, Bessel Polynomials, Lecture Notes In Math. 698, Springer, Berlin 1978.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-cmv65i1p65bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.