PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1993 | 65 | 1 | 61-64
Tytuł artykułu

An extremal set of uniqueness?

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
65
Numer
1
Strony
61-64
Opis fizyczny
Daty
wydano
1993
otrzymano
1992-02-19
otrzymano
1992-10-15
Twórcy
  • Department of Mathematics and Statistics, University of Missouri, Rolla, Missouri 65401, U.S.A.
autor
  • Department of Mathematics and Statistics, University of Missouri, Rolla, Missouri 65401, U.S.A.
Bibliografia
  • [1] N. Bary, A Treatise on Trigonometric Series, Macmillan, New York 1964.
  • [2] G. Cantor, Ueber die Ausdehnung eines Satzes aus der Theorie der trigonometrischen Reihen, Math. Ann. 5 (1872), 123-132.
  • [3] G. Lejeune Dirichlet, Werke, Vol. 1, Chelsea, New York 1969, p. 635.
  • [4] A. Kechris and A. Louveau, Descriptive Set Theory and the Structure of Sets of Uniqueness, Cambridge U. Press, Cambridge 1987.
  • [5] A. Rajchman, Sur l'unicité du développement trigonométrique, Fund. Math. 3 (1922), 287-302.
  • [6] D. Salinger, Sur les ensembles indépendants dénombrables, C. R. Acad. Sci. Paris 272 (1971), 786-788.
  • [7] W. H. Young, A note on trigonometrical series, Messenger for Math. 38 (1909), 44-48.
  • [8] A. Zygmund, Trigonometric Series, Cambridge U. Press, Cambridge 1979.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-cmv65i1p61bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.