PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1993 | 65 | 1 | 1-11
Tytuł artykułu

The space of Whitney levels is homeomorphic to $l_2$

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
65
Numer
1
Strony
1-11
Opis fizyczny
Daty
wydano
1993
otrzymano
1989-08-28
poprawiono
1991-08-27
Twórcy
  • Instituto de Matemáticas, Area de la Investigación Científica, Circuito Exterior, Ciudad Universitaria C.P. 04510 México, D.F., México
Bibliografia
  • [1] W. J. Charatonik, A metric on hyperspaces defined by Whitney maps, Proc. Amer. Math. Soc. 94 (1985), 535-538.
  • [2] D. W. Curtis, Application of a selection theorem to hyperspace contractibility, Canad. J. Math. 37 (1985), 747-759.
  • [3] J. Dugundji, An extension of Tietze's theorem, Pacific J. Math. 1 (1951), 353-367.
  • [4] J. Dugundji, Topology, Allyn and Bacon, 1966.
  • [5] C. Eberhart and S. B. Nadler, The dimension of certain hyperspaces, Bull. Acad. Polon. Sci. 19 (1971), 1027-1034.
  • [6] A. Illanes, Spaces of Whitney maps, Pacific J. Math. 139 (1989), 67-77.
  • [7] A. Illanes, The space of Whitney levels, Topology Appl. 40 (1991), 157-169.
  • [8] A. Illanes, The space of Whitney decompositions, Ann. Inst. Mat. Univ. Autónoma México 28 (1988), 47-61.
  • [9] S. B. Nadler, Hyperspaces of Sets, Dekker, 1978.
  • [10] H. Toruńczyk, Characterizing Hilbert space topology, Fund. Math. 111 (1981), 247-262.
  • [11] L. E. Ward, Jr., Extending Whitney maps, Pacific J. Math. 93 (1981), 465-469.
  • [12] S. Willard, General Topology, Addison-Wesley, 1970.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-cmv65i1p1bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.