PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1993 | 64 | 2 | 275-286
Tytuł artykułu

Équations diophantiennes modulo $p^2$

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
FR
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
64
Numer
2
Strony
275-286
Opis fizyczny
Daty
wydano
1993
otrzymano
1991-01-14
poprawiono
1992-05-20
Twórcy
  • Laboratoire d'Algèbre, Université Paul Sabatier, 118 Route de Narbonne, 31062 Toulouse Cedex, France
Bibliografia
  • [1] J. Ax and S. Kochen, Diophantine problems over local fields I, Amer. J. Math. 87 (1965), 605-630.
  • [2] J. Ax and S. Kochen, Diophantine problems over local fields: III. Decidable fields, Ann. of Math. 83 (1966), 437-456.
  • [3] G. Terjanian, Un contre-exemple à une conjecture d'Artin, C. R. Acad. Sci. Paris Sér. A 262 (1966), 612.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-cmv64i2p275bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.