PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1993 | 64 | 2 | 245-251
Tytuł artykułu

On Schwartz's C-spaces and Orlicz's O-spaces

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
64
Numer
2
Strony
245-251
Opis fizyczny
Daty
wydano
1993
otrzymano
1992-04-09
Twórcy
  • Departamento de Matemática Aplicada, Universidad de Sevilla E.S.I.I., 41012 Sevilla, Spain
Bibliografia
  • [1] C. Bessaga and A. Pełczyński, On bases and unconditional convergence of series in Banach spaces, Studia Math. 17 (1958), 151-164.
  • [2] A. Costé, Convergence des séries dans les espaces F-normés de fonctions mesurables, Bull. Acad. Polon. Sci. Sér. Sci. Math. Astronom. Phys. 19 (1971), 131-134.
  • [3] P. Dierolf, Une caractérisation des espaces vectoriels topologiques complets au sens de Mackey, C. R. Acad. Sci. Paris Sér. A 283 (1976), 245-248.
  • [4] P. Dierolf, S. Dierolf and L. Drewnowski, Remarks and examples concerning unordered Baire-like and ultrabarrelled spaces, Colloq. Math. 39 (1978), 109-116.
  • [5] L. Drewnowski and W. Orlicz, A note on modular spaces. X, Bull. Acad. Polon. Sci. Sér. Sci. Math. Astronom. Phys. 16 (1968), 809-814.
  • [6] H. Jarchow, Locally Convex Spaces, B. G. Teubner, Stuttgart 1981.
  • [7] N. J. Kalton, Exhaustive operators and vector measures, Proc. Edinburgh Math. Soc. 19 (1975), 291-300.
  • [8] I. Labuda, On bounded multiplier convergence of series in Orlicz spaces, Bull. Acad. Polon. Sci. Sér. Sci. Math. Astronom. Phys. 23 (1975), 651-655.
  • [9] W. Matuszewska and W. Orlicz, A note on modular spaces. IX, ibid. 16 (1968), 801-808.
  • [10] S. Rolewicz, Metric Linear Spaces, Reidel, Dordecht 1985.
  • [11] S. Rolewicz and C. Ryll-Nardzewski, On unconditional convergence in metric linear spaces, Colloq. Math. 57 (1967), 327-331.
  • [12] L. Schwartz, Un théorème de convergence dans les $L^p$, 0≤ p<+∞, C. R. Acad. Sci. Paris Sér. A 268 (1969), 704-706.
  • [13] E. Thomas, Sur le théorème d'Orlicz et un problème de M. Laurent Schwartz, ibid. 267 (1968), 7-10.
  • [14] E. Thomas, Sur les mesures vectorielles à valeurs dans des espaces d'un type particulier, ibid. 266 (1968), 1135-1137.
  • [15] E. Thomas, The Lebesgue-Nikodym theorem for vector-valued Radon measures, Mem. Amer. Math. Soc. 139 (1974).
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-cmv64i2p245bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.