PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1993 | 64 | 1 | 55-57
Tytuł artykułu

A fixed point theorem for asymptotically regular mappings

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
64
Numer
1
Strony
55-57
Opis fizyczny
Daty
wydano
1993
otrzymano
1991-05-06
Twórcy
  • Institute of Mathematics, Pedagogical University of Rzeszów, Rejtana 16A, 35-310 Rzeszów, Poland
Bibliografia
  • [1] K. Goebel and W.A. Kirk, Topics in Metric Fixed Point Theory, Cambridge Stud. Adv. Math. 28, Cambridge University Press, 1990.
  • [2] M. Krüppel, Ein Fixpunktsatz für asymptotisch reguläre Operatoren, Wiss. Z. Pädagog. Hochsch. ``Liselotte Herrmann'' Güstrow Math.-Natur. Fak. 25 (1987), 241-246.
  • [3] E. A. Lifshitz, Fixed point theorems for operators in strongly convex spaces, Voronezh. Gos. Univ. Trudy Mat. Fak. 16 (1975), 23-28 (in Russian).
  • [4] P. K. Lin, A uniformly asymptotically regular mapping without fixed points, Canad. Math. Bull. 30 (1987), 481-483.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-cmv64i1p55bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.