PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1993 | 64 | 1 | 141-147
Tytuł artykułu

On embeddability of cones in euclidean spaces

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
64
Numer
1
Strony
141-147
Opis fizyczny
Daty
wydano
1993
otrzymano
1990-02-16
poprawiono
1991-05-21
poprawiono
1992-04-21
Twórcy
  • Institute of Mathematics, Gdańsk University, Wita Stwosza 57, 80-952 Gdańsk, Poland
Bibliografia
  • [1] J. J. Andrews and M. L. Curtis, n-Space modulo an arc, Ann. of Math. 75 (1962), 1-7.
  • [2] W. A. Blankinship, Generalization of a construction of Antoine, ibid. 53 (1951), 276-297.
  • [3] R. Cauty, Sur le plongement de $X×I^n-2$ dans une n-variété, Proc. Amer. Math. Soc. 94 (1985), 516-522.
  • [4] S. Claytor, Peanian continua not imbeddable in a spherical surface, Ann. of Math. 38 (1937), 631-646.
  • [5] A. Dold, Lectures on Algebraic Topology, Springer, Berlin 1972.
  • [6] W. Rosicki, On topological factors of 3-dimensional locally connected continuum embeddable in $E^3$, Fund. Math. 99 (1978), 141-154.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-cmv64i1p141bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.