PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1993 | 64 | 1 | 13-18
Tytuł artykułu

Arithmetic of an elliptic curve and circle actions on four-manifolds

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
64
Numer
1
Strony
13-18
Opis fizyczny
Daty
wydano
1993
otrzymano
1990-05-11
Twórcy
  • Institute of Mathematics, Wrocław University, Pl. Grunwaldzki 2/4, 50-384 Wrocław, Poland
  • Institute of Mathematics, Wrocław University, Pl. Grunwaldzki 2/4, 50-384 Wrocław, Poland
Bibliografia
  • [C-G] J. Cheeger and M. Gromov, Collapsing riemannian manifolds while keeping their curvature bounded. I, J. Differential Geometry 23 (1986), 309-346.
  • [H-J] B. Hajduk and T. Januszkiewicz, Cobordism of polarized t-structures, Topology 31 (1992), 559-570.
  • [L] M. Lewkowicz, The limit η-invariant of polarized torus actions, Bull. Polish Acad. Sci. 33 (1985), 395-401.
  • [Mo] P. Molino, Riemannian Foliations, Birkhäuser, Boston 1988, Chapter 6.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-cmv64i1p13bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.