PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1992 | 63 | 2 | 315-322
Tytuł artykułu

Omnipresent holomorphic operators and maximal cluster sets

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Rocznik
Tom
63
Numer
2
Strony
315-322
Opis fizyczny
Daty
wydano
1992
otrzymano
1991-06-04
poprawiono
1991-11-06
Twórcy
  • Departamento de Análisis Matemático, Facultad de Matemáticas, Avenida Reina Mercedes, Apartado 1160, 41080 Sevilla, Spain
Bibliografia
  • [1] E. F. Collingwood and A. J. Lohwater, The Theory of Cluster Sets, Cambridge University Press, 1966.
  • [2] J. Horváth, Topological Vector Spaces and Distributions, Vol. I, Addison-Wesley, Reading, Mass., 1966.
  • [3] S. Kierst et E. Szpilrajn, Sur certaines singularités des fonctions analytiques uniformes, Fund. Math. 21 (1933), 276-294.
  • [4] S. Kierst et E. Szpilrajn, Sur certaines singularités des fonctions analytiques uniformes, C. R. Acad. Sci. Paris 196 (1933), 1453-1455.
  • [5] K. Noshiro, Cluster Sets, Springer, Berlin 1960.
  • [6] J. C. Oxtoby, Measure and Category, 2nd ed., Springer, New York 1980.
  • [7] W. Rudin, Real and Complex Analysis, 2nd ed., Tata McGraw-Hill, Faridabad, India, 1974.
  • [8] S. Saks and A. Zygmund, Analytic Functions, 3rd ed., PWN and Elsevier, Warszawa-Amsterdam 1971.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-cmv63i2p315bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.