PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1992 | 63 | 2 | 263-272
Tytuł artykułu

Harmonic functions and Hardy spaces on trees with boundaries

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
63
Numer
2
Strony
263-272
Opis fizyczny
Daty
wydano
1992
otrzymano
1991-04-08
Twórcy
  • Institute of Mathematics, Wrocław University, Pl. Grunwaldzki 2/4, 50-384 Wrocław, Poland
Bibliografia
  • [1] P. Cartier, Fonctions harmoniques sur un arbre, in: Sympos. Math. 9, Academic Press, 1972, 203-270.
  • [2] K. L. Chung, Markov Chains with Stationary Transition Probabilities, Springer, New York 1967.
  • [3] E. Damek and A. Hulanicki, Maximal functions related to subelliptic operators invariant under an action of a solvable Lie group, Studia Math. 101 (1991), 33-68.
  • [4] A. Korànyi, M. Picardello and M. H. Taibleson, Hardy spaces on non-homogeneous trees, in: Sympos. Math. 29, Academic Press, 1987, 205-265.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-cmv63i2p263bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.