PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1992 | 63 | 2 | 219-232
Tytuł artykułu

Some characterizations of Bloch functions on strongly pseudoconvex domains

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
63
Numer
2
Strony
219-232
Opis fizyczny
Daty
wydano
1992
otrzymano
1990-06-19
poprawiono
1991-02-26
Twórcy
  • Guangdong Architectural Engineering School, 510450 Guangzhou, The People's Republic of China
Bibliografia
  • [1] S. Axler, The Bergman space, the Bloch space, and commutators of multiplication operators, Duke Math. J. 53 (1986), 315-332.
  • [2] S. G. Krantz and D. Ma, Bloch functions on strongly pseudoconvex domains, In- diana Univ. Math. J. 37 (1988), 145-163.
  • [3] H. L. Royden, Remarks on the Kobayashi metric, in: Several Complex Variables, II (Proc. Internat. Conf., Univ. of Maryland, College Park, Md., 1970), Lecture Notes in Math. 185, Springer, Berlin 1971, 125-137.
  • [4] E. M. Stein, Boundary Behavior of Holomorphic Functions of Several Complex Variables, Princeton University Press, 1972.
  • [5] R. M. Timoney, A necessary and sufficient condition for Bloch functions, Proc. Amer. Math. Soc. 71 (1978), 263-266.
  • [6] R. M. Timoney, Bloch functions in several complex variables, I, Bull. London Math. Soc. 12 (1980), 241-267.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-cmv63i2p219bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.