PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1992 | 63 | 1 | 41-44
Tytuł artykułu

An equational basis in four variables for the three-element tournament

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Rocznik
Tom
63
Numer
1
Strony
41-44
Opis fizyczny
Daty
wydano
1992
otrzymano
1990-08-30
Twórcy
autor
  • Department of Mathematics and Astronomy, University of Manitoba, Winnipeg, Manitoba, Canada R3T 2N2
  • Department of Mathematics and Astronomy, University of Manitoba, Winnipeg, Manitoba, Canada R3T 2N2
autor
  • Department of Mathematics and Astronomy, University of Manitoba, Winnipeg, Manitoba, Canada R3T 2N2
Bibliografia
  • [1] E. Fried, Tournaments and nonassociative lattices, Ann. Univ. Sci. Budapest Eötvös Sect. Math. 13 (1970), 151-164.
  • [2] E. Fried and G. Grätzer, A nonassociative extension of the class of distributive lattices, Pacific J. Math. 49 (1973), 59-78.
  • [3] H. L. Skala, Trellis theory, Algebra Universalis 1 (1971), 218-233.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-cmv63i1p41bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.