PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1992 | 63 | 1 | 107-109
Tytuł artykułu

Large free set

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
63
Numer
1
Strony
107-109
Opis fizyczny
Daty
wydano
1992
otrzymano
1991-01-25
Twórcy
  • Departament of Mathematics, University of Wisconsis-Oshkosh, Oshkosh, Wisconsin 54901, U.S.A.
Bibliografia
  • [1] H. Bachmann, Transfinite Zahlen, 2. Aufl., Springer, Berlin 1967.
  • [2] F. Bagemihl, The existence of an everywhere dense independent set, Michigan Math. J. 20 (1973), 1-2.
  • [3] P. Erdős, Some remarks on set theory III, ibid. 2 (1953-1954), 51-57.
  • [4] E. Harzheim, Beiträge zur Theorie der Ordnungstypen, insbesondere der $η_α$-Men- gen, Math. Ann. 154 (1964), 116-134.
  • [5] F. Hausdorff, Grundzüge einer Theorie der geordneten Mengen, ibid. 65 (1908), 435-505.
  • [6] S. H. Hechler, Directed graphs over topological spaces: some set theoretical aspects, Israel J. Math. 11 (1972), 231-248.
  • [7] I. Juhász, Cardinal functions in topology, Math. Centre Tracts 34, Math. Centre, Amsterdam 1971.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-cmv63i1p107bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.