PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1991 | 62 | 2 | 353-356
Tytuł artykułu

On random subsets of projective spaces

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
62
Numer
2
Strony
353-356
Opis fizyczny
Daty
wydano
1991
otrzymano
1990-11-26
Twórcy
  • Institute of Mathematics, Technical University of Wrocław, Wybrzeże Wyspiańskiego 27, 50-370 Wrocław, Poland
  • Department of Discrete Mathematics, Adam Mickiewicz University, Matejki 48/49, 60-769 Poznań, Poland
Bibliografia
  • [1] G. E. Andrews, The Theory of Partitions, Addison-Wesley, Reading, Mass., 1976.
  • [2] D. G. Kelly and J. G. Oxley, Threshold functions for some properties of random subsets of projective spaces, Quart. J. Math. Oxford Ser. 33 (1982), 463-469.
  • [3] W. Kordecki, On the rank of a random submatroid of projective geometry, in: Proc. Random Graphs '89, Poznań 1989, to appear.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-cmv62i2p353bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.