PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1991 | 62 | 2 | 279-281
Tytuł artykułu

Some models of plane geometries and a functional equation

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
62
Numer
2
Strony
279-281
Opis fizyczny
Daty
wydano
1991
otrzymano
1990-05-11
poprawiono
1991-02-10
Twórcy
autor
  • Computer Research Group, Los Alamos National Laboratory, Los Alamos, New Mexico 87545, U.S.A.
autor
  • Institute of Mathematics, Silesian University, 40-007 Katowice, Poland
autor
  • Department of Mathematics, University of Colorado, Boulder, Colorado 80309-0426, U.S.A.
Bibliografia
  • [1] J. Aczél, Lectures on Functional Equations and their Applications, Academic Press, New York and London 1966.
  • [2] B. Grünbaum and J. Mycielski, Some models of plane geometry, Amer. Math. Monthly 97 (1990), 839-846.
  • [3] W. Sierpiński, Sur une propriété des fonctions de M. Hamel, Fund. Math. 5 (1924), 334-336.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-cmv62i2p279bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.