PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1991 | 62 | 2 | 189-191
Tytuł artykułu

On a problem of saturation of certain reduced direct products

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
62
Numer
2
Strony
189-191
Opis fizyczny
Daty
wydano
1991
otrzymano
1990-08-15
Twórcy
autor
  • Département des Mathématiques, Université de Sidi-Bel-Abbes, BP 89-2200, Sidi-Bel-Abbes, Algeria
  • Institute of Mathematics, University of Wrocław, Pl. Grunwaldzki 2/4, 50-384 Wrocław, Poland
Bibliografia
  • [M] J. Mycielski, Some compactifications of general algebras, Colloq. Math. 13 (1964), 1-9.
  • [W] G. Wenzel, Equational compactness, Appendix 6 in: G. Grätzer, Universal Algebra, 2nd ed., Springer, 1979, 417-447.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-cmv62i2p189bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.