PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1991 | 62 | 1 | 73-79
Tytuł artykułu

A local algebra structure for $H^p$ of the polydisc

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Rocznik
Tom
62
Numer
1
Strony
73-79
Opis fizyczny
Daty
wydano
1991
otrzymano
1989-04-11
Twórcy
  • Department of Mathematics, California State University Long Beach, California 90840, U.S.A.
Bibliografia
  • [1] P. L. Duren, Theory of $H^p$ Spaces, Academic Press, New York 1970.
  • [2] A. P. Frazier, The dual space of H^p of the polydisc for 0<p<1, Duke Math. J. 39 (1972), 369-379.
  • [3]E. Hille and R. S. Phillips, Functional Analysis and Semi-groups, AMS Colloq. Publ. 31, Providence, R.I., 1957.
  • [4] K. Merryfield, On the area integral, Carleson measures and $H^p$ in the polydisc, Indiana Univ. Math. J. 34 (1985), 663-685.
  • [5] P. Porcelli, Linear Spaces of Analytic Functions, Rand McNally, Chicago 1966.
  • [6] J. Stewart and S. Watson, Topological algebras with finitely-generated bases, Math. Ann. 271 (1985), 315-318.
  • [7] N. M. Wigley, A Banach algebra structure for $H^p$, Canad. Math. Bull. 18 (1975), 597-603.
  • [8] W. Żelazko, On the locally bounded and m-convex topological algebras, Studia Math. 19 (1960), 333-356.
  • [9] A. Zygmund, Trigonometric Series, 2nd ed., Cambridge Univ. Press, 1959.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-cmv62i1p73bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.