PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1991 | 62 | 1 | 31-37
Tytuł artykułu

On a problem of Fell and Doran

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
62
Numer
1
Strony
31-37
Opis fizyczny
Daty
wydano
1991
otrzymano
1989-07-20
poprawiono
1989-10-31
Twórcy
  • Institute of Mathematicsi, Polish Academy of Sciences, Śniadeckich 8, 00-950 Warszawa, Poland
Bibliografia
  • [1] J. M. G. Fell and R. S. Doran, Representations of *-Algebras, Locally Compact Groups, and Banach *-Algebraic Bundles, Pure Appl. Math. 125 and 126, Academic Press, 1988.
  • [2] N. J. Kalton and J. W. Roberts, A rigid subspace of $L_0$, Trans. Amer. Math. Soc. 266 (1981), 645-654.
  • [3] L. Waelbroeck, A rigid topological vector space, Studia Math. 59 (1977), 227-234.
  • [4] W. Żelazko, A density theorem for F-spaces, Studia Math. 96 (1990), 159-166.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-cmv62i1p31bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.