PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1991 | 62 | 1 | 167-177
Tytuł artykułu

On Pommerenke's inequality for the eigenvalues of fixed points

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
62
Numer
1
Strony
167-177
Opis fizyczny
Daty
wydano
1991
otrzymano
1989-12-20
Twórcy
autor
  • Institute of Mathematics, Hebrew University of Jerusalem, Givat Ram, Jerusalem 91904, Israel
Bibliografia
  • [1] L. Ahlfors, Lectures on Quasiconformal Mappings, Van Nostrand, 1966.
  • [2] A. Douady, Systèmes dynamiques holomorphes, in: Séminaire Bourbaki, 35e année, 1982, No. 599.
  • [3] A. È. Eremenko and G. M. Levin, On periodic points of polynomials, Ukrain. Mat. Zh. 41 (1989), 1467-1471.
  • [4] P. Fatou, Sur les équations fonctionnelles, Bull. Soc. Math. France 47 (1919), 161-271.
  • [5] P. Fatou, Sur les équations fonctionnelles, ibid. 48 (1920), 33-94, 208-314.
  • [6] G. Julia, Mémoire sur l'itération des fonctions rationnelles, J. Math. Pures Appl. 8 (1918), 47-245.
  • [7] Ch. Pommerenke, On conformal mapping and iteration of rational functions, Complex Variables 5 (2-4) (1986), 117-126.
  • [8] F. Przytycki, M. Urbański and A. Zdunik, Harmonic, Gibbs and Hausdorff measures on repellers for holomorphic maps, I, Ann. of Math. 130 (1989), 1-40.
  • [9] M. Schröder, Über unendlich-viele Algorithmen zur Auflösung der Gleichungen, Math. Ann. 2 (1870), 317-365.
  • [10] J. C. Yoccoz, Sur la taille des membres de l'ensemble de Mandelbrot, manuscript, 1987.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-cmv62i1p167bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.