PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
2000 | 52 | 1 | 153-161
Tytuł artykułu

Behaviour of solutions to $u_{t} - Δu + |∇u|^{p} = 0$ as p → +∞

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
52
Numer
1
Strony
153-161
Opis fizyczny
Daty
wydano
2000
Twórcy
  • CNRS & Institut Elie Cartan - Nancy, Université de Nancy I, BP 239, F-54506 Vandœuvre-lès-Nancy Cedex, France
Bibliografia
  • [1] L. Amour and M. Ben-Artzi, Global existence and decay for viscous Hamilton-Jacobi equations, Nonlinear Anal. 31 (1998), 621-628.
  • [2] S. Benachour and Ph. Laurençot, Global solutions to viscous Hamilton-Jacobi equations with irregular initial data, Comm. Partial Differential Equations 24 (1999), 1999-2021.
  • [3] Ph. Bénilan and M. G. Crandall, Completely accretive operators, in: Semigroup Theory and Evolution Equations, Ph. Clément et al. (eds.), Lecture Notes in Pure and Appl. Math. 135, Dekker, New York, 1991, 41-75.
  • [4] Ph. Bénilan and P. Wittbold, Absorptions non linéaires, J. Funct. Anal. 114 (1993), 59-96.
  • [5] K. M. Hui, Asymptotic behaviour of solutions of $u_t = Δu^m - u^p$ as p → ∞, Nonlinear Anal. 21 (1993), 191-195.
  • [6] O. Kavian, Introduction à la Théorie des Points Critiques et Applications aux Problèmes Elliptiques, Math. Appl. 13, SMAI, Springer-Verlag, Paris, 1993.
  • [7] O. A. Ladyženskaja, V. A. Solonnikov and N. N. Ural'ceva, Linear and Quasilinear Equations of Parabolic Type, Transl. Math. Monogr. 23, Amer. Math. Soc., Providence, 1968.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-bcpv52z1p153bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.