PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1999 | 50 | 1 | 237-266
Tytuł artykułu

On some classes of curves in a projective space

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
50
Numer
1
Strony
237-266
Opis fizyczny
Daty
wydano
1999
Twórcy
  • Department of Mathematics, Gubkin University of Oil and Gas, Leninsky prosp. 65, Moscow 117917, Russia
Bibliografia
  • [An] S. Anisov, Projective convex curves, in: Arnold-Gelfand Mathematical Seminars. Geometry and Singularity Theory, V. I. Arnol'd, I. M. Gel'fand, V. S. Retakh and M. Smirnov (eds.), Birkhäuser, Boston, 1997, 93-99.
  • [AGV] V. I. Arnol'd, S. M. Guseĭn-Zade, A. N. Varchenko, Singularities of Differentiable Maps I, Monogr. Math. 82, Birkhäuser, Boston, 1985.
  • [Ar] V. I. Arnol'd, On the number of flattening points of space curves, in: Sinaĭ's Moscow Seminar on Dynamical Systems, Amer. Math. Soc. Transl. Ser. 2, 171, Amer. Math. Soc., Providence, 1996, 11-22.
  • [B] M. Barner, Über die Mindestanzahl stationärer Schmiegebenen bei geschlossenen streng-konvexen Raumkurven, Abh. Math. Sem. Univ. Hamburg 20 (1956), 196-215.
  • [H] A. Hurwitz, Über die Fourierschen Konstanten integrierbarer Funktionen, Math. Ann. 57 (1903), 425-446.
  • [Sch] I. J. Schoenberg, An isoperimetric inequality for closed curves convex in even-dimensional Euclidean spaces, Acta Math. 91 (1954), 143-164.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-bcpv50z1p237bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.