PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1999 | 49 | 1 | 259-268
Tytuł artykułu

Evaluation subgroups and G-sequences

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Rocznik
Tom
49
Numer
1
Strony
259-268
Opis fizyczny
Daty
wydano
1999
Twórcy
autor
  • Department of Mathematics Education, Korea University, Seoul 136-701, South Korea
Bibliografia
  • [1] R. F. Brown, The Lefschetz Fixed Point Theorem, Scott-Foresman, Chicago, 1971.
  • [2] D. H. Gottlieb, A certain subgroup of the fundamental group, Amer. J. Math. 87 (1965) 840-856.
  • [3] D. H. Gottlieb, Evaluation subgroups of homotopy groups, Amer. J. Math. 91 (1968) 729-756.
  • [4] D. H. Gottlieb, Covering transformations and universal fibrations, Illinois J. Math. 13 (1969), 432-437.
  • [5] B. J. Jiang, Estimation of the Nielsen numbers, Chinese Math. 5 (1964) 330-339.
  • [6] J. R. Kim and M. H. Woo, Certain subgroups of homotopy groups, J. Korean Math. Soc. 21 (1984) 109-120.
  • [7] G. E. Lang, Jr. Evaluation subgroups of factor spaces, Pacific J. Math. 42 (1972) 701-709.
  • [8] K. Y. Lee and M. H. Woo, The relative evaluation subgroups of a CW-pair, J. Korean Math. Soc. 25 (1988) 149-160.
  • [9] K. Y. Lee and M. H. Woo, Homology and generalized evaluation subgroups of homotopy groups, J. Korean Math. Soc. 25 (1988) 333-342.
  • [10] K. Y. Lee and M. H. Woo, Exact G-sequences and relative G-pairs, J. Korean Math. Soc. 27 (1990) 177-184.
  • [11] K. Y. Lee and M. H. Woo, The G-sequence and ω-homology of a CW-pair, Topology Appl. 52 (1993) 221-236.
  • [12] K. Y. Lee and M. H. Woo, The generalized evaluation subgroups of product spaces relative to a factor, Proc. Amer. Math. Soc. 124 (1996) 2255-2260.
  • [13] K. L. Lim, On cyclic maps, J. Austral. Math. Soc. Ser. A 32 (1982) 349-357.
  • [14] N. Oda, The homotopy set of the axes of pairings, Canad. J. Math. 42 (1990) 856-868.
  • [15] J. Oprea, Gottlieb groups, group actions, fixed points and rational homotopy, preprint.
  • [16] J. Z. Pan, X. Shen and M. H. Woo, The G-sequence of a map and a CW-pair with nontrivial ω-homology, to appear.
  • [17] J. Pak and M. H. Woo, A remark on G-sequences, Math. Japonica, to appear.
  • [18] J. Siegel, G-spaces, W-spaces, H-spaces, Pacific J. Math. 31 (1969) 209-214.
  • [19] K. Varadarajan, Generalized Gottlieb groups, J. Indian Math. Soc. 33 (1969) 141-164.
  • [20] G. W. Whitehead, Elements of Homotopy Theory, Springer-Verlag, New York, 1978.
  • [21] M. H. Woo and Y. S. Yoon, T-spaces by the Gottlieb groups and its duality, J. Austral. Math. Soc. (Series A) 58 (1995) 1-11.
  • [22] X. Zhao, Realization of fixed point sets, Acta Math. Sinica 12 (1996) 71-76.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-bcpv49i1p259bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.