PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1998 | 45 | 1 | 235-240
Tytuł artykułu

The Hurewicz homomorphism and numerical forms

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
45
Numer
1
Strony
235-240
Opis fizyczny
Daty
wydano
1998
Twórcy
  • Department of Mathematical Sciences, University of Aberdeen, Aberdeen, Scotland, AB24 3UE, UK
Bibliografia
  • [1] A. Baker, F. Clarke, N. Ray and L. Schwartz, On the On the Kummer congruence and the stable homotopy of BU, Trans. Amer. Math. Soc. 316 (1989), 385-432.
  • [2] M. C. Crabb, On the stable splitting of U(n) and ΩU(n), Algebraic Topology, Barcelona, 1986, L. N. M 1298, 35-53, Springer, Berlin, 1987.
  • [3] M. C. Crabb and J. R. Hubbuck, The stable decomposition of U(n), to appear in Proc. A. Roy. Soc. Edin. 127 (1997).
  • [4] M. C. Crabb and J. R. Hubbuck, The stable decomposition of ΩSU(n), manuscript, 1997.
  • [5] M. C. Crabb and S. A. Mitchell, The loops on U(n)/O(n) and U(2n)/Sp(n), Math. Proc. Cambridge Phil. Soc. 104 (1988), 95-103.
  • [6] J. R. Hubbuck, Some stably indecomposable loop spaces, Homotopy Theory and Related Topics, Kinosaki 1988, L. N. M. 1418, 70-77, Springer, Berlin (1990).
  • [7] J. R. Hubbuck, Numerical Forms, J. Lond. Math. Soc. 55 (1997), 65-75.
  • [8] M. J. Hopkins, Stable decompositions of certain loop spaces, Ph.D. thesis, North Western Univ., 1984.
  • [9] H. R. Miller, Stable Splitting of Stiefel Manifolds, Topology 24 (1988), 411-419.
  • [10] V. P. Snaith, Algebraic K-theory and localised stable homotopy theory, Mem. Amer. Math. Soc. 43 (1975), 235-255.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-bcpv45i1p235bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.