PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1998 | 44 | 1 | 93-101
Tytuł artykułu

Double covers and Calabi-Yau varieties

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
44
Numer
1
Strony
93-101
Opis fizyczny
Daty
wydano
1998
Twórcy
  • Instytut Matematyki, Uniwersytet Jagielloński, Reymonta 4, PL-30-059 Kraków, Poland
  • Instytut Matematyki, Uniwersytet Jagielloński, Reymonta 4, PL-30-059 Kraków, Poland
Bibliografia
  • [1] J. Harris, Algebraic Geometry. A First Course, Graduate Texts in Math. 133, Springer, New York, 1992.
  • [2] R. Hartshorne, Algebraic Geometry, Graduate Texts in Math. 52, Springer, New York, 1977.
  • [3] B. Hunt, Complex manifold geography in dimension 2 and 3, J. Differential Geom. 30 (1989), 51-153.
  • [4] J. Kollár, Flops, Nagoya Math. J. 113 (1989), 15-36.
  • [5] U. Persson, Double sextics and singular K3 surfaces, in: Algebraic Geometry, Sitges (Barcelona) 1983, Lecture Notes in Math. 1124, Springer, Berlin, 1985, 262-328.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-bcpv44i1p93bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.