PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1998 | 44 | 1 | 173-174
Tytuł artykułu

On sectorial solutions οf ordinary differential equations

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
44
Numer
1
Strony
173-174
Opis fizyczny
Daty
wydano
1998
Twórcy
  • Université de Grenoble I, Institut Fourier, UMR 5582, UFR de Mathématiques, B.P. 74, 38402 St. Martin d'Hères Cedex, France
Bibliografia
  • [M] B. Malgrange, Sur les points singuliers des équations différentielles, Enseign. Math. (2) 20 (1974), 147-176.
  • [R-S] J.-P. Ramis, Y. Sibuya, Hukuhara domains and fundamental existence and uniqueness theorems for asymptotic solutions of Gevrey type, Asymptotic Anal. 2 (1989), 39-94.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-bcpv44i1p173bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.