PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1998 | 44 | 1 | 123-128
Tytuł artykułu

Growth at infinity of a polynomial with a compact zero set

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
44
Numer
1
Strony
123-128
Opis fizyczny
Daty
wydano
1998
Twórcy
  • Kielce University of Technology, Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 7, 25-314 Kielce, Poland
Bibliografia
  • [BR] B. Benedetti, J. J. Risler, Real Algebraic and Semi-algebraic Sets, Hermann, Paris, 1990.
  • [BM] E. Bierstone, P. D. Milman, Semianalytic and subanalytic sets, Inst. Hautes Études Sci. Publ. Math. 67 (1988), 5-42.
  • [Du] Z. Duszak, Indeks rzeczywistych odwzorowań analitycznych, Doctoral Thesis, Uniwersytet Łódzki, 1987.
  • [Ko] J. Kollár, Sharp effective Nullstellensatz, J. Amer. Math. Soc. 1 (1988), 963-975.
  • [Ło] S. Łojasiewicz, Introduction to Complex Algebraic Geometry, Birkhäuser, Basel, 1991.
  • [Mi] J. W. Milnor, Singular Points of Complex Hypersurfaces, Princeton Univ. Press, Princeton, 1968.
  • [Sh] I. R. Shafarevich, Basic Algebraic Geometry, Springer, New York, 1974.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-bcpv44i1p123bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.