PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1997 | 39 | 1 | 19-29
Tytuł artykułu

A Homotopy Classification οf Symplectic Immersions

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
39
Numer
1
Strony
19-29
Opis fizyczny
Daty
wydano
1997
Twórcy
autor
  • International Centre for Theoretical Physics, P.O.Box 586, 34100 Trieste, Italy
Bibliografia
  • [1] M. Gromov, Partial Differential Relations, Ergeb. Math. Grenzgeb. (3) 9 (1986).
  • [2] J. Lees, On the Classification of Lagrange Immersions, Duke Math. J. 43 (1976), 217-224.
  • [3] A. du Plessis, Homotopy Classification of Regular Sections, Compositio Math. 32 (1976), 301-333.
  • [4] A. Weinstein, Symplectic Manifolds and their Lagrangian Submanifolds, Adv. Math. 6 (1971), 329-346.
  • [5] A. Weinstein, Lectures on Symplectic Manifolds, North Carolina, Regional Conference Series in Math. 29, A.M.S., Providence, 1977.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-bcpv39z1p19bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.