PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1996 | 37 | 1 | 29-34
Tytuł artykułu

A boundary value problem for Beltrami differential equation

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
EN
Solutions to Beltrami differential equation with prescribed boundary correspondence in some plane domains are given.
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
37
Numer
1
Strony
29-34
Opis fizyczny
Daty
wydano
1996
Twórcy
  • Department of Mathematics, Okayama University of Science, 1-1 Ridai-cho Okayama, 700, Japan
Bibliografia
  • [1] L.V. Ahlfors, Conformality with respect to Riemannian metrics, Ann. Acad. Sci. Fenn. A I 206 (1955), 1-22.
  • [2] L.V. Ahlfors, Lectures on quasiconformal mappings, Van Nostrand, Princeton, Toronto, New York, London 1966.
  • [3] M. Gerstenhaber and H.E. Rauch, On quasiconformal mappings I, Proc. Nat. Acad. Sci. U.S.A. 40 (1954), 808-812.
  • [4] M. D. Pompeiu, Sur une classe de fonctions d'une variable complexe et certaines équations intégrales, Rend. Circ. Mat. Palermo 35 (1913), 277-281.
  • [5] L. Schwartz, Théorie des distributions, tome I, Hermann, Paris 1950.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-bcpv37i1p29bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.