PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1995 | 34 | 1 | 161-166
Tytuł artykułu

A glimpse at knot theory

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
34
Numer
1
Strony
161-166
Opis fizyczny
Daty
wydano
1995
Twórcy
  • Instytut Matematyki, Uniwersytet Warszawski, Banacha 2, 02-097 Warszawa, Polska
Bibliografia
  • [FYHLMO] P. Freyd, D. Yetter, J. Hoste, W. B. R. Lickorish, K. Millett, A. Ocneanu, A new polynomial invariant of knots and links, Bull. Amer. Math. Soc. 12 (1985) 239-249.
  • [J] V. F. R. Jones, A polynomial invariant for knots via a von Neumann algebras, Bull. Amer. Math. Soc. 12 (1985) 103-111.
  • [K] L. Kauffman, State models and the Jones polynomial, Topology 26 (1987) 395-407.
  • [K1] L. Kauffman, Knots and Physics, World Scientific, Singapore-New Jersey-London-Hong Kong (1991).
  • [M] K. Murasugi, Jones' polynomial and classical conjectures in knot theory, Topology 26 (1987), 187-194.
  • [T] M. B. Thistlethwaite, A spanning tree expansion of the Jones polynomial, Topology 26 (1987), 297-309.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-bcpv34i1p161bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.