PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1996 | 33 | 1 | 421-436
Tytuł artykułu

Paramétrisations de petits chemins en géométrie analytique réelle

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
FR
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
33
Numer
1
Strony
421-436
Opis fizyczny
Daty
wydano
1996
Twórcy
  • Institut de Mathématiques, Université de Rennes, Campus de Beaulieu, 35042 Rennes Cedex, France
Bibliografia
  • [1] J. Bochnak, M.-F. Coste-Roy et M. Coste, Géométrie algébrique réelle, Springer, 1987.
  • [2] R. Moussu et C. A. Roche, Théorie de Khovanskiĭ et problème de Dulac, Invent. Math. 109 (1991), 431-441.
  • [3] J.-P. Ressayre, Integer parts of real closed exponential fields, in: Arithmetic, Proof Theory and Computational Complexity, Oxford Univ. Press, New York, 1993.
  • [4] Ta Lê Loi, On the global Łojasiewicz inequalities for the class of analytic logarithmic-exponential functions, C. R. Acad. Sci. Paris 318 (1994), 543-548.
  • [5] J.-C. Tougeron, Sur les ensembles semi-analytiques avec conditions Gevrey au bord, Ann. Ecole Norm. Sup. (4) 27 (1994).
  • [6] J.-C. Tougeron, Inégalités de Łojasiewicz globales, Ann. Inst. Fourier (Grenoble) 41 (4) (1991), 841-865.
  • [7] A. J. Wilkie, Model completeness results for expansions of the real field II: The exponential functions, manuscript, Oxford, 1991.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-bcpv33z1p421bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.