PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1995 | 31 | 1 | 53-60
Tytuł artykułu

The ratio of invariant metrics on the annulus and theta functions

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
31
Numer
1
Strony
53-60
Opis fizyczny
Daty
wydano
1995
Twórcy
  • Department of Mathematics, Toyama University, Gofuku, Toyama 930, Japan
Bibliografia
  • [1] K. Azukawa, Two intrinsic pseudo-metrics with pseudoconvex indicatrices and starlike circular domains J. Math. Soc. Japan 38 (1986), 627-647
  • [2] K. Azukawa, The invariant pseudo-metric related to negative plurisubharmonic functions Kodai Math. J. 10 (1987), 83-92
  • [3] E. Bedford and B. A. Taylor, Plurisubharmonic functions with logarithmic singularities Ann. Inst. Fourier (Grenoble) 38 (1988), 133-171
  • [4] K. Chandrasekharan, Elliptic Functions Springer, New York, 1985.
  • [5] C. Carathéodory, Über die Geometrie der analytischen Abbildungen, die durch analytische Funktionen von zwei Veränderlichen vermittelt werden Abh. Math. Sem.\ Univ. Hamburg 6 (1928), 96-145
  • [6] S. Dineen, The Schwarz Lemma Clarendon Press, Oxford, 1989.
  • [7] J. E. Fornaess and B. Stensοness, Lectures on Counterexamples in Several Complex Variables Princeton Univ. Press, Princeton, 1987.
  • [8] M. Jarnicki and P. Pflug, Invariant pseudodistances and pseudometrics--Completeness and product property Ann. Polon. Math. 55 (1991), 169-189
  • [9] M. Klimek, Extremal plurisubharmonic functions and invariant pseudodistances Bull. Soc. Math. France 113 (1985), 231-240
  • [10] M. Klimek, Infinitesimal pseudo-metrics and the Schwarz lemma Proc. Amer. Math. Soc. 105 (1989), 134-140
  • [11] M. Klimek, Pluripotential Theory Clarendon Press, Oxford, 1991.
  • [12] S. Kobayashi, Hyperbolic Manifolds and Holomorphic Mappings Marcel Dekker, New York, 1970.
  • [13] S. Kobayashi, Intrinsic distances, measures and geometric function theory Bull. Amer. Math. Soc. 82 (1976), 357-416
  • [14] L. Lempert, La métrique de Kobayashi et la représentation des domaines sur la boule Bull. Soc. Math. France 109 (1981), 427-474
  • [15] E. A. Poletskiĭ and B. V. Shabat, Invariant metrics in: Encyclopedia of Mathematical Sciences 9, G. M. Khenkin (ed.), 1989, 63-111
  • [16] H. L. Royden, Remarks on the Kobayashi metric in: Lecture Notes in Math. 185, Springer, Berlin, 1971, 125-137
  • [17] R. R. Simha, The Carathéodory metric of the annulus Proc. Amer. Math. Soc. 50 (1975), 162-166
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-bcpv31z1p53bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.