PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1995 | 31 | 1 | 373-382
Tytuł artykułu

Les métriques invariantes et la caractérisation des isomorphismes analytiques

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
FR
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
31
Numer
1
Strony
373-382
Opis fizyczny
Daty
wydano
1995
Twórcy
  • Université de Poitiers, Mathématiques, URA CNRS D1322 Groupes de Lie et Géométrie, 40, avenue du Recteur Pineau, 86022 Poitiers Cedex, France
Bibliografia
  • [1] L. Belkhchicha, Caractérisation des isomorphismes analytiques de certains domaines bornés, C. R. Acad. Sci. Paris Sér. I Math. 313(1991), 281-284.
  • [2] H. Cartan, Sur les fonctions de plusieurs variables complexes : l'itération des transformations intérieures d'un domaine borné, Math. Z. 35 (1932), 760-773.
  • [3] S. Dineen, The Schwarz Lemma, Oxford Math. Monographs, Clarendon Press, Oxford, 1989.
  • [4] T. Franzoni and E. Vesentini, Holomorphic Maps and Invariant Distances, Math. Stud. 40, North-Holland, Amsterdam, 1980.
  • [5] I. Graham, Holomorphic mappings into strictly convex domains which are Kobayashi isometries at a point, Proc. Amer. Math. Soc. 105 (1989), 917-921.
  • [6] L. Harris, Schwarz-Pick systems of pseudometrics for domains in normed linear spaces, in: Advances in Holomorphy, Math. Stud. 34, North-Holland, Amsterdam, 1979, 345-406.
  • [7] L. Lempert, Holomorphic retracts and intrinsic metrics in convex domains, Anal. Math. 8 (1982), 257-261.
  • [8] H. Royden and P. Wong, Carathéodory and Kobayashi metrics on convex domains, preprint, 1983.
  • [9] C. Stanton, A characterization of the polydisc, Math. Ann. 264 (1983), 271-275.
  • [10] E. Vesentini, Complex geodesics, Compositio Math. 44 (1981), 375-394.
  • [11] E. Vesentini, %E. Vesentini, Complex geodesics and holomorphic mappings, Symposia Math. 26 (1982), 211-230.
  • [12] J.-P. Vigué, Caractérisation des automorphismes analytiques d'un domaine convexe borné, C. R. Acad. Sci. Paris Sér. I Math. 299 (1984), 101-104.
  • [13] J.-P. Vigué, Sur la caractérisation des automorphismes analytiques d'un domaine borné, Portugal. Math. 43 (1986), 439-453.
  • [14] J.-P. Vigué, Sur la caractérisation des isomorphismes analytiques entre domaines bornés d'un espace de Banach complexe, Ann. Scuola Norm. Sup. Pisa Cl. Sci. (4) 21 (1994), 145-155.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-bcpv31z1p373bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.