PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1995 | 31 | 1 | 349-357
Tytuł artykułu

On invariant domains of holomorphy

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Rocznik
Tom
31
Numer
1
Strony
349-357
Opis fizyczny
Daty
wydano
1995
Twórcy
  • Steklov Mathematical Institute, Vavilova 42, 117966, GSP-1, Moscow, Russia
Bibliografia
  • [1] Bedford E. and Dadok J., Generalized Reinhardt domains, J. Geom. Anal. 1 (1991), 1-17
  • [2] Cœuré G. and Loeb J. J., Univalence de certaines envelopes d'holomorphie, C. R. Acad. Sci. Paris Sér. I 302 (1986), 59-61
  • [3] Fels G., Holomorphiehüllen der Reinhardtschen Gebiete sowie $U_n(ℂ) × U_n(ℂ)$ invarianten Matrizengebiete, Ruhr-Universität preprint, Bochum, 1990.
  • [4] Heinzner P., Geometric invariant theory on Stein spaces, Math. Ann. 289 (1991), 631-662
  • [5] Heinzner P. and Sergeev A. G., The extended matrix disc is a domain of holomorphy, Math. USSR-Izv. 38 (1992), 637-645
  • [6] Hochschild G., The Structure of Lie Groups, Holden-Day, San Francisco, 1965.
  • [7] Jost R., The General Theory of Quantized Fields, Amer. Math. Soc., Providence, R.I., 1965.
  • [8] Lasalle M., Séries de Laurent des fonctions holomorphes dans la complexification d'un espace symétrique compact, Ann. Sci. Ecole Norm. Sup. (4) 11 (1978), 167-210
  • [9] Loeb J. J., Plurisousharmonicité et convexité sur les groupes réductifs complexes, Publ. IRMA Lille 2 (8) (1986).
  • [10] Pflug P., Über polynomiale Funktionen auf Holomorphiegebieten, Math. Z. 139 (1974), 133-139
  • [11] Rothaus O., Envelopes of holomorphy of domains in complex Lie groups, in: Problems of Analysis, Princeton Univ. Press, Princeton, 1970, 309-317
  • [12] Sergeev A. G., On matrix Reinhardt and circled domains, in: Several Complex Variables. Proc. Mittag-Leffler Inst., Princeton Univ. Press, Princeton, 1993, 573-586
  • [13] Sibony N., Prolongement des fonctions holomorphes bornées et métrique de Carathéodory, Invent. Math. 29 (1975), 205-230
  • [14] Vladimirov V. S., Several complex variables in mathematical physics, in: Lecture Notes in Math. 919, Springer, Berlin, 1982, 358-386
  • [15] X. Zhou, On matrix Reinhardt domains, Math. Ann. 287 (1990), 35-46
  • [16] X. Zhou, On orbit connectedness, orbit convexity, and envelopes of holomorphy, Math. USSR-Izv., to appear.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-bcpv31z1p349bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.