PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1995 | 31 | 1 | 321-328
Tytuł artykułu

An application of a theorem of Huber in holomorphic foliation theory

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
31
Numer
1
Strony
321-328
Opis fizyczny
Daty
wydano
1995
Twórcy
  • FB Mathematik/Informatik, Albrechtstr. 28, D-49076 Osnabrück, Germany
Bibliografia
  • [B/R] G. Bohnhorst und H.-J. Reiffen, Holomorphe Blätterungen mit Singularitäten, Math. Gottingensis, Schriftenreihe des Sonderforschungsbereichs Geometrie und Analysis, Heft 5, 1985.
  • [Fo] O. Forster, Riemannsche Flächen, Heidelberger Taschenbücher 184, Springer, Berlin, 1977.
  • [Ho 1] H. Holmann, Holomorphe Blätterungen komplexer Räume, Comment. Math. Helv. 47 (1972), 185-204.
  • [Ho 2] H. Holmann, On the stability of holomorphic foliations with all leaves compact, in: Variétés analytiques compactes, Colloque Nice, 1977, Lecture Notes in Math. 683, Springer, 1978.
  • [Hu] H. Huber, Über analytische Abbildungen Riemannscher Flächen in sich, Comm. Math. Helv. 27 (1953), 1-73.
  • [Ka] B. Kaup, Ein geometrisches Endlichkeitskriterium für Untergruppen von Aut(ℂ,0) und holomorphe 1-codimensionale Blätterungen, Comment. Math. Helv. 53 (1978), 295-299.
  • [Ko] Sh. Kobayashi, Hyperbolic Manifolds and Holomorphic Mappings, Pure and Appl. Math. 2, Marcel Dekker, New York, 1970.
  • [Kw] M. H. Kwack, Generalization of the big Picard Theorem, Ann. of Math. 90 (1969), 9-22.
  • [Ło] S. Łojasiewicz, Ensembles semianalytiques, Institut des Hautes Etudes Scientifiques, Bures-sur-Yvette, France, 1965.
  • [M/M] J. F. Mattei et R. Moussu, Holonomie et intégrales premières, Ann. Sci. École Norm. Sup. (4) 13 (1980), 469-523.
  • [Mi] J. Milnor, Singular Points of Complex Hypersurfaces, Ann. of Math. Stud. 61, Princeton University Press and the University of Tokyo Press, 1968.
  • [Rf 1] H.-J. Reiffen, Einfache holomorphe Funktionen, Math. Ann. 259 (1982), 99-106.
  • [Rf 2] H.-J. Reiffen, Leaf spaces and integrability, in: Holomorphic Dynamics, Proceedings of the Second International Colloquium on Dynamical Systems, Mexico, 1986, Lecture Notes in Math. 1345, Springer, 1988.
  • [Rf 3] H.-J. Reiffen, Integrals for holomorphic foliations of codimension one, Osnabrücker Schriften zur Mathematik, Reihe M, Heft 11, 1992.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-bcpv31z1p321bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.