PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1995 | 31 | 1 | 299-302
Tytuł artykułu

A note on coefficient multipliers $(H^{p},ℬ)$ and $(H^{p},BMOA)$

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
31
Numer
1
Strony
299-302
Opis fizyczny
Daty
wydano
1995
Twórcy
autor
  • Institute of Mathematics, M. Curie-Skłodowska University, Pl. Marii Curie-Skłodowskiej 1, 20-031 Lublin, Poland
Bibliografia
  • [1] P. L. Duren, Theory of $H^p$ Spaces, Academic Press, 1970.
  • [2] P. L. Duren and A. L. Shields, Coefficient multipliers of $H^p$ and $B^p$ spaces, Pacific J. Math. 32 (1970), 69-78.
  • [3] J. Garnett, Bounded Analytic Functions, Academic Press, 1981.
  • [4] M. Mateljevic and M. Pavlovic, Multipliers of $H^p$ and BMOA, Pacific J. Math. 146 (1990), 71-84.
  • [5] L. Zengjian, Multipliers of $H^p$, $G^p$ and Bloch spaces, Math. Japon. 1 (1991), 21-26.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-bcpv31z1p299bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.