PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1995 | 31 | 1 | 249-254
Tytuł artykułu

Radial Limits and growths of fractional Cauchy transforms

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
31
Numer
1
Strony
249-254
Opis fizyczny
Daty
wydano
1995
Twórcy
  • Department of Mathematics and Statistics, State University of New York at Albany, Albany, New York 12222, U.S.A.
Bibliografia
  • [1] L. Carleson, Selected Problems on Exceptional Sets, Van Nostrand, New York, 1967.
  • [2] P. L. Duren, Theory of $H^p$ Spaces, Academic Press, New York, 1970.
  • [3] D. J. Hallenbeck and T. H. MacGregor, Growth and zero sets of Analytic families of Cauchy-Stieltjes integrals, J. Analyse Math. 61 (1993), 231-259.
  • [4] D. J. Hallenbeck and T. H. MacGregor, Radial limits and radial growth of Cauchy-Stieltjes transforms, Complex Variables 21 (1993), 219-229.
  • [5] D. J. Hallenbeck and T.H. MacGregor, Radial growth and exceptional sets for Cauchy-Stieltjes integrals, Proc. Edinburgh Math. Soc. 37 (1993), 73-89.
  • [6] J. B. Twomey, Tangential boundary behavior of the Cauchy integral, J. London Math. Soc. (2) 37 (1988), 447-454.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-bcpv31z1p249bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.