PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1995 | 31 | 1 | 151-162
Tytuł artykułu

Convexity in complex analysis

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
31
Numer
1
Strony
151-162
Opis fizyczny
Daty
wydano
1995
Twórcy
autor
  • Department of Mathematics, University College Dublin, Belfield, Dublin 4, Ireland
Bibliografia
  • [1] S. Dineen and R. Timoney, The algebraic metric of Harris on JB* triple systems, Proc. Roy. Irish Acad. 90A (1990), 83-97.
  • [2] S. Dineen and R. Timoney, Extremal mappings for the Schwarz Lemma, Ark. Mat. 30 (1992), 61-81.
  • [3] S. Dineen and R. Timoney, Complex geodesics on convex domains, in: Progress in Functional Analysis, K. D. Bierstedt et al. (eds.), North-Holland Math. Stud., 1992, 333-365.
  • [4] S. Dineen, The Schwarz Lemma, Clarendon Press, Oxford, 1991.
  • [5] L. A. Harris, Analytic invariants and the Schwarz-Pick inequality, Isreal J. Math. 34 (1979), 177-197.
  • [6] M. Jarnicki, P. Pflug and R. Zeinstra, Geodesics for convex complex ellipsoids, preprint, 1992.
  • [7] P. R. Mercer, Proper maps, complex geodesics and iterates of holomorphic maps on convex domains in $ℂ^n$, in: Contemp. Math. 137, AMS, 1992, 339-342.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-bcpv31z1p151bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.