PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1995 | 31 | 1 | 143-150
Tytuł artykułu

A Kontinuitätssatz

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
31
Numer
1
Strony
143-150
Opis fizyczny
Daty
wydano
1995
Twórcy
  • Steklov Mathematical Institute, Moscow, Russia
  • Department of Mathematics, University of Washington, Seattle, Washington 98195, U.S.A.
Bibliografia
  • [1] E. Bishop, Conditions for the analyticity of certain sets, Michigan Math. J. 11 (1964), 289-304, Selected Papers, World Scientific, Singapore and Philadelphia, 1986, 337-352.
  • [2] E. M. Chirka, Complex Analytic Sets, Nauka, Moscow, 1985 (in Russian); English translation: Kluwer, Dordrecht and Boston, 1989.
  • [3] E. M. Chirka and E. L. Stout, Removable singularities in the boundary, in: Contributions to Complex Analysis and Analytic Geometry Dedicated to Pierre Dolbeault, Vieweg, Braunschweig and Wiesbaden, 1994, 43-104.
  • [4] R. C. Gunning and H. Rossi, Analytic Functions of Several Complex Variables, Prentice-Hall, Englewood Cliffs, 1965.
  • [5] F. R. Harvey, Holomorphic chains and their boundaries, in: Several Complex Variables, Proc. Sympos. Pure Math. 30, part I, Amer. Math. Soc., Providence, 1977, 309-382.
  • [6] H. Rossi, On envelopes of holomorphy, Comm. Pure Appl. Math. 16 (1963), 9-19.
  • [7] G. Stolzenberg, Volumes, Limits and Extensions of Analytic Varieties, Lecture Notes in Math. 19, Springer, Berlin, 1966.
  • [8] E. L. Stout, Removable singularities for the boundary values of holomorphic functions, in: Several Complex Variables, Proceedings of the Mittag-Leffler Institute, 1987-1988, Princeton University Press, Princeton, 1993, 600-629.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-bcpv31z1p143bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.