PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1994 | 29 | 1 | 175-193
Tytuł artykułu

Convergence of approximate solutions of a differential equation

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
29
Numer
1
Strony
175-193
Opis fizyczny
Daty
wydano
1994
Twórcy
  • Institute of Mathematics, Polish Academy of Sciences, P.O. Box 137, Śniadeckich 8, 00-950 Warszawa, Poland
Bibliografia
  • [1] J. K. Kowalski, Application of box splines to the approximation of Sobolev spaces, J. Approx. Theory 61 (1990), 53-73.
  • [2] J. K. Kowalski, A method of approximation of Besov spaces, Studia Math. 96 (1990), 173-183.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-bcpv29z1p175bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.