PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1992 | 27 | 2 | 323-326
Tytuł artykułu

Hypoelliptic systems of complex vector fields

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
27
Numer
2
Strony
323-326
Opis fizyczny
Daty
wydano
1992
Twórcy
autor
  • Section de Mathématiques, Université de Genève, Case postale 240, CH-1211 Genève 24, Switzerland
Bibliografia
  • [1] P. Bolley, J. Camus et J. Nourrigat, La condition de Hörmander-Kohn pour les opérateurs pseudodifférentiels, Comm. Partial Differential Equations 7 (1982), 187-221.
  • [2] G. B. Folland and J. J. Kohn, The Neumann Problem for the Cauchy-Riemann Complex, Ann. of Math. Stud. 75, Princeton Univ. Press, Princeton 1972.
  • [3] B. Helffer et J. Nourrigat, Hypoellipticité maximale pour des opérateurs polynômes de champs de vecteurs, Progr. Math. 58, Birkhäuser, 1985.
  • [4] L. Hörmander, The Analysis of Linear Partial Differential Operators IV, Springer, Berlin 1985.
  • [5] J. J. Kohn, Differential Complexes, Séminaire de Math. Sup., Univ. de Montréal, 1972.
  • [6] H. M. Maire, Necessary and sufficient conditions for maximal hypoellipticity of ∂̅b, in: Lecture Notes in Math. 1324, Springer, Berlin 1988, 178-185.
  • [7] H. M. Maire, Polynômes homogènes réels avec gradient à singularité isolée, Enseign. Math., to appear.
  • [8] L. Nirenberg and F. Treves, On local solvability of linear partial differential equations I, Comm. Pure Appl. Math. 23 (1970), 1-38.
  • [9] J. Nourrigat, Systèmes sous-elliptiques II, Invent. Math. 104 (1991), 377-400.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-bcpv27z2p323bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.