PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1999 | 71 | 2 | 129-139
Tytuł artykułu

Topology of families of affine plane curves

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
EN
We determine bifurcation sets of families of affine curves and study the topology of such families.
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
71
Numer
2
Strony
129-139
Opis fizyczny
Daty
wydano
1999
otrzymano
1997-11-17
poprawiono
1998-05-11
Twórcy
autor
  • Institute of Mathematics, P.O. Box 631, Bo-Ho, Hanoi, Vietnam
  • Department of Mathematics, Dalat University, Dalat, Vietnam
Bibliografia
  • [1] Hà Huy Vui, Sur la fibration globale des polynômes de deux variables complexes, C. R. Acad. Sci. Paris Sér. I 309 (1989), 231-234.
  • [2] Hà Huy Vui, La formule de Picard-Lefschetz affine, ibid. 321 (1995), 747-750.
  • [3] Hà Huy Vui et Lê D ung Tráng, Sur la topologie des polynômes complexes, Acta Math. Vietnam. 9 (1984), 21-32.
  • [4] W. D. Neumann, Complex algebraic plane curves via their links at infinity, Invent. Math. 98 (1989), 445-489.
  • [5] F. Pham, Vanishing homologies and the n variables saddlepoint method, in: Proc. Sympos. Pure Math. 40, Amer. Math. Soc., 1983, 310-333.
  • [6] M. Suzuki, Propriétés topologiques des polynômes de deux variables complexes, et automorphismes algébriques de l'espace ℂ², J. Math. Soc. Japan 26 (1974), 241-257.
  • [7] R. Thom, Ensembles et morphismes stratifiés, Bull. Amer. Math. Soc. 75 (1969), 249-312.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-apmv71z2p129bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.