PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1996-1997 | 65 | 3 | 303
Tytuł artykułu

Errata to the paper "Banach-Saks property in some Banach sequence spaces" (Ann. Polon. Math. 65 (1997), 193-202)

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
65
Numer
3
Strony
303
Opis fizyczny
Daty
wydano
1997
otrzymano
1997-02-28
Twórcy
autor
  • Department of Mathematics, Harbin University of Science and Technology, Xuefu Road 52, 150080 Harbin, China
  • Faculty of Mathematics and Computer Science, Adam Mickiewicz University, Matejki 48/49, 60-769 Poznań, Poland
  • Institute of Mathematics, T. Kotarbiński Pedagogical University, Pl. Słowiański 9, 65-069 Zielona Góra, Poland
Bibliografia
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-apmv65z3p303bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.