PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1993 | 58 | 3 | 319
Tytuł artykułu

Erratum to the paper "A finiteness theorem for Riemannian submersions" (Ann. Polon. Math. 57 (1992), 283-290)

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
58
Numer
3
Strony
319
Opis fizyczny
Daty
wydano
1993
otrzymano
1993-07-25
Twórcy
  • Institute of Mathematics, University of Łódź, Banacha 22, 90-238 Łódź, Poland
Bibliografia
  • [1] P. G. Walczak, A finiteness theorem for Riemannian submersions, Ann. Polon. Math. 57 (1992), 283-290.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-apmv58z3p318bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.