PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1991-1992 | 56 | 1 | 63-66
Tytuł artykułu

A univalence criterion for meromorphic functions

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
EN
A sufficient univalence condition for meromorphic functions is given
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
56
Numer
1
Strony
63-66
Opis fizyczny
Daty
wydano
1991
otrzymano
1990-05-23
poprawiono
1991-01-25
Twórcy
autor
  • Institute of Mathematics, Maria Curie-Skłodowska University, Pl. Marii Curie-Skłodowskiej 1, 20-031 Lublin, Poland
  • Institute of Mathematics, Maria Curie-Skłodowska University, Pl. Marii Curie-Skłodowskiej 1, 20-031 Lublin, Poland
Bibliografia
  • [1] L. V. Ahlfors, Sufficient conditions for quasiconformal extension, in: Ann. of Math. Stud. 79, Princeton Univ. Press, 1974, 23-29.
  • [2] J. Becker, Über homöomorphe Fortsetzung schlichter Funktionen, Ann. Acad. Sci. Fenn. 538 (1973), 3-11.
  • [3] Z. Nehari, The Schwarzian derivative and schlicht functions, Bull. Amer. Math. Soc. 55 (1949), 545-551.
  • [4] Ch. Pommerenke, On the Epstein univalence criterion, Results Math. 10 (1986), 143-146.
  • [5] Ch. Pommerenke, Über die Subordination analytischer Funktionen, J. Reine Angew. Math. 218 (1965), 159-173.
  • [6] A. Wesołowski, On certain univalence criteria, Colloq. Math. 62 (1991), 39-42
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-apmv56z1p63bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.