PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1991 | 55 | 1 | 357-359
Tytuł artykułu

On some majorization of derivatives in the class S*(γ)

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
EN
We give a generalization of some result of J. Janowski and J. Stankiewicz [2].
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
55
Numer
1
Strony
357-359
Opis fizyczny
Daty
wydano
1991
otrzymano
1990-09-14
Twórcy
  • Institute of Mathematics, Technical University of Łódź, Al. Politechniki 11, 90-924 Łódź, Poland
Bibliografia
  • [1] C. Bucka and K. Ciozda, Some estimations and problems of the majorization in the classes of functions $S^k_(α,β)$, Ann. Univ. Mariae Curie-Skłodowska 29 (4) (1975), 29-41.
  • [2] J. Janowski and J. Stankiewicz, A relative growth of modulus of derivatives for majorized functions, ibid. 32 (4) (1978), 51-61.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-apmv55z1p357bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.