PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1991 | 55 | 1 | 321-323
Tytuł artykułu

Some criteria for the injectivity of holomorphic mappings

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
EN
We prove some criteria for the injectivity of holomorphic mappings.
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
55
Numer
1
Strony
321-323
Opis fizyczny
Daty
wydano
1991
otrzymano
1990-09-12
Twórcy
  • Institute of Mathematics, Łódź University, Banacha 22, 90-238 Łódź, Poland
Bibliografia
  • [1] K. Borsuk, Über Schnitte der n-dimensionalen Euklidischen Räume, Math. Ann. 106 (1932), 239-248.
  • [2] S. Saks and A. Zygmund, Analytic Functions, PWN, Warszawa 1965.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-apmv55z1p321bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.