PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
2000 | 95 | 2 | 123-137
Tytuł artykułu

Generalized Vandermonde determinants

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
95
Numer
2
Strony
123-137
Opis fizyczny
Daty
wydano
2000
otrzymano
1998-06-02
poprawiono
1998-11-16
Twórcy
  • Fachbereich Mathematik, Universität Marburg, Hans-Meerwein-Straße, Lahnberge 35032, Marburg/Lahn, Germany
autor
  • Dipartimento di Matematica, Università di Pisa, Via Buonarroti 2, 56127 Pisa, Italy
Bibliografia
  • [1] J.-H. Evertse, Decomposable form equations with a small linear scattering, J. Reine Angew. Math. 432 (1992), 177-217.
  • [2] J.-H. Evertse and K. Győry, On the numbers of solutions of weighted unit equations, Compositio Math. 66 (1988), 329-354.
  • [3] J.-H. Evertse, K. Győry, C. L. Stewart and R. Tijdeman, On S-unit equations in two unknowns, Invent. Math. 92 (1988), 461-477.
  • [4] J.-H. Evertse, H. P. Schlickewei and W. M. Schmidt, Linear equations in variables which lie in a multiplicative group, submitted to Ann. of Math.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav95z2p123bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.