PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
2000 | 93 | 3 | 293-301
Tytuł artykułu

A conditional density theorem for the zeros of the Riemann zeta-function

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
93
Numer
3
Strony
293-301
Opis fizyczny
Daty
wydano
2000
otrzymano
1999-03-29
poprawiono
1999-09-22
Twórcy
  • Dipartimento di Matematica, Università degli Studi di Parma, via Massimo d'Azeglio 85/A, 43100 Parma, Italy
Bibliografia
  • [1] D. Bazzanella and A. Perelli, The exceptional set for the number of primes in short intervals, to appear.
  • [2] E. Bombieri, Le grand crible dans la théorie analytique des nombres, Astérisque 18 (1974).
  • [3] D. A. Goldston and H. L. Montgomery, Pair correlation of zeros and primes in short intervals, in: Analytic Number Theory and Diophantine Problems, A. Adolphson et al. (eds.), Birkhäuser, Boston, 1987, 183-203.
  • [4] M. N. Huxley, On the difference between consecutive primes, Invent. Math. 15 (1972), 164-170.
  • [5] G. Kolesnik and E. G. Straus, On the sum of powers of complex numbers, in: Studies in Pure Mathematics, To the Memory of P. Turán, P. Erdős (ed.), Birkhäuser, Basel, 1983, 427-442.
  • [6] B. Saffari and R. C. Vaughan, On the fractional parts of x/n and related sequences. II, Ann. Inst. Fourier (Grenoble) 27 (1977), no. 2, 1-30.
  • [7] E. C. Titchmarsh, The Theory of the Riemann Zeta-Function, 2nd ed., Oxford Univ. Press, 1986.
  • [8] P. Turán, On a New Method of Analysis and its Applications, Wiley, New York, 1984.
  • [9] A. Zaccagnini, Primes in almost all short intervals, Acta Arith. 84 (1998), 225-244.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav93i3p293bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.