PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
2000 | 93 | 2 | 157-176
Tytuł artykułu

Certain mean values and non-vanishing of automorphic L-functions with large level

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
93
Numer
2
Strony
157-176
Opis fizyczny
Daty
wydano
2000
otrzymano
1999-06-29
poprawiono
1999-11-15
Twórcy
  • Graduate School of Mathematics, Nagoya University, Chikusa-ku, Nagoya 464-8602, Japan
Bibliografia
  • [1] R. Balasubramanian and K. Ramachandra, An alternative approach to a theorem of Tom Meurman, Acta Arith. 55 (1990), 351-364.
  • [2] F. Chamizo and J. Pomyka/la, Distribution of zeros of twisted automorphic L-functions with large level, Math. Z. 229 (1998), 575-588.
  • [3] W. Duke, The critical order of vanishing of automorphic L-functions with large level, Invent. Math. 119 (1995), 165-174.
  • [4] W. Duke, J. B. Friedlander and H. Iwaniec, Bounds for automorphic L-functions, II, ibid. 115 (1994), 219-239.
  • [5] D. Goldfeld, J. Hoffstein and D. Lieman, An effective zero-free region, Appendix to: Coefficients of Maass forms and the Siegel zero, Ann. of Math. 140 (1994), 177-181.
  • [6] J. Hoffstein and P. Lockhart, Coefficients of Maass forms and the Siegel zero, ibid. 140 (1994), 161-176.
  • [7] H. Iwaniec, Topics in Classical Automorphic Forms, Grad. Studies Math. 17, Amer. Math. Soc., Providence, RI, 1997.
  • [8] W. W. Li, Newforms and functional equations, Math. Ann. 212 (1975), 285-315.
  • [9] G. Shimura, Introduction to the Arithmetic Theory of Automorphic Functions, Princeton Univ. Press, 1971.
  • [10] A. Weil, On some exponential sums, Proc. Nat. Acad. Sci. U.S.A. 34 (1948), 204-207.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav93i2p157bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.